Swiss   |   Holding   |   Analysen   |   Linie   |   Anspruchsvolle Home | KontaktImpressum | Sitemap | RSS  
Schweiz
Kredite
Krankenkasse
Lebensversicherung
Immobilien
Autofinanzierung
 
Ausland
Hotel
Tankstelle
Schwimmbad
Fabrik
Shala Marketing
 
Swiss Capital Kredit
 
 
   
 
     Hotel
     Petrol
     Pishina
     Fabrika
     Kontakt
 
 
 

 
     

Hotel Shala Ramun - Shala Company

Hotel luksoz me 600 ulėse, si dhe Pishina e standardeve evropiane me ujin e pastėr te pėrpunuar ne makinat me moderne.

Gjithēka pėr ju ne nivelin e larte duke filluar nga pika e karburantit me cilėsinė e karbuarantev te garantuar dhe ēmimin e volitshėm.

Hoteli pėr gėzimet e juaja familjare me 600 ulėse me dhoma gjumii kategorisė se larte, me kuzhinėn moderne dhe atė tradicionale, shėrbimet profesionale dhe stafin e mrekullueshėm.

Pishina e standardeve evropiane me te gjitha nivelet dhe ujin e pastėr i filtruar ne makinat me te avancuara.
 
 
Shala Holywood ne Peje

Gjithēka siē ju e paramendoni pėr gėzimet tuaja familjare pėr seminare e takime pune,. Ne jemi aty qe ju te keni me te bukur e me te lehte ēdo gjė.

Hoteli ynė posedon dhoma te gjumit 1000 ulėse pėr gazmendet tuaja. Kuzhinėn moderne stafin e profesionalizuar. Parkim pėr makinat tuaja.

Thonė ku ka kualitet fjalėt janė te tepėrta...andaj Mirėsevini

Ju mirėpresim dhe binduni se ne jemi me te mirėt.

Hotel Parku ne Peje

Ne zinxhirin e hoteleve tona ėshtė edhe hotel Parku. Pjese e asaj qe ne ofrojmė pėr ju ne lokacione te ndryshme.

Hoteli ynė posedon dhoma gjumit, kuzhine moderne dhe restaurantin e nivelit Shala Kompani.

Kur behet fjale pėr ne tani me kemi besimin tuaj.

Ēdo gjė qe ka te beje me Emrin Shala Company ėshtė e bere enkas pėr ju dhe me standardet me te avansuara.
 
 
Kontaktoni me ne:  Shala Company | Pej, Kosov:  Email:
         
   Tel. 044 282 832,   Tel. 044 137 738  info@shalagroup.com
     
   
Hotel Shala sofortkredit Pompa e Benzinit schnellkredit Pishina ne Peje barkredit Fabrika Shala Storopol autokredit Shala Marketing onlinekredit
schufa schulde jetz,
  dhoma, salle, per dasma   petrol   pishin, bazen   fabrik,   market, marketing, treg
                   
    kredit,     kreditbanke,     ch     antrag     online,
  Hotele hotel, pej, kosove, kosova   Shala Petrol petrol, benzin, disel   Pishina pishin, peje, kosove, kosova   Fabrika e Storopolit Storopoli, Storopoll, fabrik, magazin   Shitje Blerje shitje, blerje, shpallje falas
    auto,     easy,     online,     heute,     kredite,
  © by Shala Group AG | Impressum | Kontakt |     | Swiss Capital Kredit | Kredit Heute |