Swiss   |   Holding   |   Analysen   |   Linie   |   Anspruchsvolle Home | KontaktImpressum | Sitemap | RSS  
Schweiz
Kredite
Krankenkasse
Lebensversicherung
Immobilien
Autofinanzierung
 
Ausland
Hotel
Tankstelle
Schwimmbad
Fabrik
Shala Marketing
 
Swiss Capital Kredit
 
 
   
 
     Hotel
     Petrol
     Pishina
     Fabrika
     Kontakt
 
 
 

 
   

Shala Company - Hotel, Pishin, Petrol, Fabrik

 
Kompania qe ėshtė bere sinonim i suksesit dhe besueshmėrisė.

Vitet e punės dhe suksesi kane bėrė qe sot te jemi ne shėrbimin e te gjitha nevojave tuaja. Te kemi besimin tuaj dhe te vazhdojmė me devotshmėri punėn e filluar.

Kompania Shala, tashme emėr i njohur pėr te gjithė vazhdon te ofroj shėrbimet e veta ne shume segmente ku ju keni nevoje.

Me ne gjithēka ėshtė me e lehte me moderne dhe konforme me standardet e shoqėrive te avancuara. Me ne jeni ju te avancuar sepse fundja ne ekzistojmė pėr Ju.

Kompania Shala pėr ju ofron kėto shėrbime: Pompa te Karburanteve, Hotele, restauronte, kuzhina moderne, Pishina e ėndrrave tuaja.

Me ne pėrditshmėria juaj ėshtė me e bukur, puna dhe gazmende e juaja familjare.
 
Kontaktoni me ne:  Shala Company | Pej, Kosov:  Email:
         
   Tel. 044 282 832,   Tel. 044 137 738  info@shalagroup.com
     
   
Hotel Shala sofortkredit Pompa e Benzinit schnellkredit Pishina ne Peje barkredit Fabrika Shala Storopol autokredit Shala Marketing onlinekredit
schufa schulde jetz,
  dhoma, salle, per dasma   petrol   pishin, bazen   fabrik,   market, marketing, treg
                   
    kredit,     kreditbanke,     ch     antrag     online,
  Hotele hotel, pej, kosove, kosova   Shala Petrol petrol, benzin, disel   Pishina pishin, peje, kosove, kosova   Fabrika e Storopolit Storopoli, Storopoll, fabrik, magazin   Shitje Blerje shitje, blerje, shpallje falas
    auto,     easy,     online,     heute,     kredite,
  © by Shala Group AG | Impressum | Kontakt |     | Swiss Capital Kredit | Kredit Heute |